"Cesta do neba vedie okolo čajovej kanvice."

Anglické príslovie

 

BASILUR TEABASILUR TEA - čaje, pochádzajúce priamo z domova čajov - Srí Lanky (kedysi Cejlón) - predstavujú to najlepšie z cejlónskych čajov, dostupné dnes na svete. Čaje výnimočnej kvality, netradičné obaly, špeciálne materiály a metódy dizajnu, autorské fotografie, obrazy a inovatívne technológie výroby vytvorili značku, ktorá Vás chytí od prvého momentu. Čierne a zelené čaje najvyššej kvality sú miešané s množstvom rôznych príchutí, prírodného ovocia a bylín a ponúkajú tak široký výber na každú príležitosť a pre akúkoľvek chvíľu.

 

SalockaVšetky tvary, dizajn, výtvarné spracovania a jedinečné výrobné postupy s využitím najnovších technológií sú priamo vytvárané exkluzívne pre BASILUR a prispievajú k udržanie svetovej úrovne tejto elitnej značky.

 

Liečik.sk Vám prináša kolekciu čajov Basilur, ktorá nielenže pozdvihne pitie čaju na zážitok a sviatok Vašej domácnosti, ale môže byť aj reprezentatívnym a kvalitným darom. Pre tento účel máme v ponuke aj originálne BASILUR papierové tašky viacerých veľkostí.

 

 

Sviatočná ponuka - kolekcia BASILUR Festival

Sviatocna ponuka

Prichádzajúce sviatky Vianoc a Nového roku sú priam stvorené pre čaje BASILUR. Ak hľadáte originálny dar, ktorý skvelo chutí, nádherne vyzerá a je finančne dostupný, tak ste ho práve našli. Z exkluzívnych kazetových balení dýcha sviatočná atmosféra, cítiť kontrast mrazivej zimy a tepla okien domovov, kde rozvoniava horúci čaj...

 

Na obrázku sú nasledovné čaje z našej ponuky:

(po kliknutí sa dostanete priamo na produktovú stránku čaju s podrobnými informáciami o zložení, balení a s detailným obrázkom)

 

  • BASILUR Čajový domček - Zima (sypaný čierny čaj s arómou broskyne a smotany, 100 gramov)
  • BASILUR Christmas Tea (čierny čaj s ananásom, zázvorom, nevädzou a s arómou jablka a pomaranča, pyramídové vrecúška 15 x 2g)
  • BASILUR Tea Candle Christmas (čierny čaj so slnečnicou, prírodnou papájou a zázvorom a s príchuťami zázvoru a pomaranča, pyramídové vrecúška 15 x 2g)
  • BASILUR New Year Tea (čierny čaj Orange Pekoe s nechtíkom, kvetmi ruže, papájou a s prírodnou vianočnou arómou, pyramídové vrecúška 15 x 2g)

 

 Okrem vianočných a novoročných čajov táto kolekcia obsahuje aj ďalšie produkty vhodné ako dar - sériu BASILUR Present v krásnom balení pre akúkoľvek príležitosť:

Basilur presents

  • BASILUR Present - Pink (sypaný zelený čaj s jazmínovými pukmi, ananásom, šípkou, mangom a s arómou jahody a kiwi, 100 gramov)
  • BASILUR Present - Gold (sypaný čierny čaj so slezom, jazmínovými pukmi, kokosovými lupienkami a s prírodnou arómou čerešní a pražených mandlí, 100 gramov)
  • BASILUR Present - Green (sypaný zelený čaj s jahodami, lístkami ruže a s arómou brusnice a jahody, 100 gramov)

 

Exkluzívne kúsky do Vašej knižnice - kolekcia BASILUR Tea Book 

 

Vedeli ste, že krabička čaju môže byť dostatočne krásna aj na to, aby sa stala ozdobou Vašej knižnice? Predstavujeme Vám hneď tri čajové "knižné" hity, každý o niekoľkých dieloch, ktoré už dnes sú vo svete bestsellermi - série BASILUR Tea Book, BASILUR Love Story Vol.1-3BASILUR Assorted.

 

 Basilur Tea Books

 

 

 

  

BASILUR Love Story

 

BASILUR Love Story Vol.1 (sypaný zelený čaj s nevädzou, svetlicou a arómou bergamotu, 100 gramov)

 

BASILUR Love Story Vol.2 (zmes sypaného čierneho a zeleného čaju s amarantom a s príchuťou mandlí a ruže, 100 gramov)

 

BASILUR Love Story Vol.3 (sypaný zelený čaj s prírodným amarantom a s príchuťou bieleho rumu, ananásu a kokosu, 100 gramov)

 

 

 

BASILUR Assorted

 

 

 

BASILUR ASSORTED Magic Fruits (štvor-kolekcia čiernych čajov s rôznym ovocím a príchuťami, porcovaný čaj)

 

BASILUR ASSORTED Collection No.1 (štvor-kolekcia čiernych a zelených čajov s rôznymi príchuťami, porcovaný čaj)

 

 

BASILUR ASSORTED Bouquet (štvor-kolekcia zelených čajov s rôznymi príchuťami, porcovaný čaj)

 

 

 

Príbeh štyroch ročných období - kolekcia BASILUR Four Seasons

 

Basilur Vám predstavuje čaje štyroch ročných období - výber tých najlepších cejlónskych čajov s charakteristickými chuťami každého obdobia. Liečik.sk Vám ponúka tri z nich. Zohrejte svoje telo aj dušu v chladnej zime, prebuďte sa do kvitnúceho jarného rána a upokojte svoje zmysly kým listy na jeseň zmenia svoju farbu.

 Basilur 4 seasons

 

 

Na čajovom liste ponad Cejlón - kolekcia Leaf of Ceylon

 

Srí Lanku - predtým Cejlón - príroda obdarovala regiónmi z veľmi odlišnou klímou, pôdou a rôznorodými podmienkami, ktoré každému čaju dávajú charakteristickú chuť, typickú pre daný región. Unikátna plechovka, ktorej silueta pripomína tvar listu Vás pozýva na výlet po krajine a ochutnávku jej najznámejších regiónov. Liečik.sk Vám ponúka dve z nich. 

 Basilur Leaf of Ceylon

 

 

BASILUR ako dar - originálne tašky

 

V detaile je krása, hovorí klasik. Pokiaľ uvažujete nad darovaním niektorého z týchto exkluzívnych čajov, ponúkame Vám originálne papierové tašky z pevného papiera a potlačou BASILUR vo dvoch veľkostiach. Do menšej tašky sa pohodlne vojde jedno alebo dve balenia čajov. Pokiaľ chcete darovať spolu tri a viac balení, odporúčame väčšiu tašku.

 

Basilur tasky

 

BASILUR papierová taška malá

 

BASILUR papierová taška veľká